ضد باج افزار/بدافزار

ضد باج افزار/بدافزار

 

بازار محصولات امنیتی مملو از محصولاتی است که هدفشان تامین امنیت شما در مقابل خطرات سایبری است. در این میان نام شرکت های بسیاری در زمینه آنتی ویروس و فایروال در بازار به چشم می خورد که هر کدام خدمات متنوع و متفاوتی را برای نیازمندی های مشتریان خود ارایه می کنند اما با وجود این همه محصولات مختلف، هنوز به اندازه کافی محصول قابل اطمینانی که بتواند آسیب پذیری های نرم افزارها و اپلیکیشن های نصب شده بر روی رایانه ها و یا شبکه شما را یافته و راهکار آن را ارایه کند به بازار عرضه نشده است.

همچنین تعداد بسیار محدودتری از محصولات برای یافتن آسیب پذیری های زیرودی (zero day) و جلوگیری از نشت و به سرقت رفتن اطلاعات مالی و بانکی شما طراحی شده است و دقیقا به همین دلیل است که با وجود اینکه محصولات امنیتی بسیار زیادی بر روی سیستم های کاربران نصب و راه اندازی شده است، همچنان بد افزارها و باج افزار ها به راحتی قربانیان خود را یافته و مشکلات بیشماری را برای آنان ایجاد می کنند.

شرکت هیمدال یکی از معدود شرکت هایی است که به طور اختصاصی در زمینه مقابله با باج افزار و بدافزارهای مخرب که تعداد آنها بطور چشمگیری رو به رشد است فعالیت می کند.

راهکاری که هیمدال ارایه می کند دقیقا همان چیزی است که اغلب سازمان ها و شرکت ها دچار ضرر و زیان هنگفتی شده اند.

محصولات هیمدال لایه های امنیتی جدیدی را بر روی تمام راهکارهای امنیتی ای که تا کنون استفاده کرده اید اضافه می کند و از شما در مقابل بدافزار ها و باج افزارها محافظت می کند. البته اینگونه نیست که استفاده از محصولات همیدال به تنهایی کافی باشد بلکه این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که بدون هیچ مشکلی در کنار سایر محصولات امنیتی مانند آنتی ویروس و فایرال دیواره امنیتی شما را مستحکم تر و بلند تر کنند.

 

 

مزیت های کلیدی

نصب خودکار و اسان وصله های امنیتی هیمدال و بروزرسانی نرم افزارها

به منظور صرفه جویی در وقت و منابع شما ، هیمدال بطور خودکار کلیه وصله های امنیتی نرم افزارهای نصب شده روی سیستم شما را به روزرسانی می کند.هیمدال با این اقدام اولیه جلوی ۸۵% از حملاتی که بروی حفره های امنیتی موجود در نصب اولیه نرم افزار انجام میشود و کاربر از وجود انها بی خبر است را می گیرد.این خدمات شامل گزارش عمقی از اسیب پذیری ها و بروزرسانی ها می شود.راهکاری که در همه جای دنیا به راحتی کار میکند.

مدیریت نقطه ای تهدید ها

هیمدال خطرات و ریسک هایی که متوجه سیستم شما ست را شناسایی و جلوگیری می کند، برعملیات از میان بردن اسیب پذیری ها نظارت می کند، و با تحلیل الگوهای ارتباطی بد افزارها را پیدا می کند . همه این عملکرد ها در یک داشبورد متمرکز مدیریت ریسک UNIFIED THREAT DASHBOARD(UTD) انجام میشود .همچنین در UTD امکان سازگاری با EU DPA وجود دارد.

هیمدال با پوشاندن فضای خالی که معمولا توسط انتی ویروس ها پوشانده نمیشود ، بطور کامل امنیت اندپوینت شما را تامین می کند و دیواره دفاعی شما را در مقابل بد افزار های ناشناخته پولیمورفیک که دارای قابلیت های تخریبی نهفته ای هستند تقویت میکند. با استفاده از سیستم هشدار دهنده از طریق ایمیل ، هیمدال به شما کمک می کند زمان واکنش به تخریب بد افزار را سرعت ببخشید. هیمدال با ابزارهای فوق پیشرفته خود با شناسایی نقطه به نقطه و کنترل خطرات بد افزار ها به شما این امکان را می دهد قبل از این که الودگی شما به بد افزار به یک فاجعه گسترده تبدیل شود ، جلوی انرا بگیرید.

صرفنظر از سایز و ابعاد سازمان شما، هیمدال به عنوان یک کلاینت سبک وزن به راحتی کلیه اند پوینت های شما را از طریق MSI پوشش میدهد. گرچه هیمدال یک پوشش عمقی و سراسری در سیستم شما ایجاد می کند، ولی به هیچ وجه سرعت عملکرد کاربران و اینترنت شما را کاهش نمیدهد به گونه ای که هیچ کس متوجه فعالیت همیدال که در پس زمینه سیستم ار حال اجرا است نمیشود.هیمدال به هیچ وجه به سیگنیچر ها و مشخصات رایج تکیه نمی کند و اند پوینت های شما همواره سبک و چابک خواهند بود.همیدال در هرجایی کار می کند نه فقط در اکتیو دایرکتوری.

پلتفرم هیمدال از روش تصدیق هویت ۳ مرحله ای روی بستر ابری برای دسترسی کاربران خود استفاده میکند . این پلتفرم دارای سیستم لود بلنسینگ و geo-replicated است که برای رسیدن به حد اکثر سرعت واکنش از درایو های اس اس دی استفاده می کند.

محافظت کنشگرایانه ان چیزی است که شما برای متوقف کردن باج افزار قبل از قفل کردن فایل های اند پوینت شما نیاز دارید.هیمدال حفره های امنیتی و اسیب پذیری های سیستم شما را برطرف کرده و ترافیک اینترنت شما را بگونه ای رصد می کند که امکان هرگونه عملکردی را از باج افزار سلب می کند . با توجه به دانش گسترده و عمیق از زیرساخت های مجرمان سایبری، هیمدال وب سایت های انتشار بد افزار و باج افزار ، کیت های اکسپلویت ، حملات باج افزاری ،کلید های اینکریپت و ارتباطات C&C در هر کجای دنیای سایبری ، همیدال بطور شبانه روزی به راحتی در مقابل هرگونه خطری از شما محافظت می کند.

با مسدود کردن کانال ارتباطی بین بد افزار ها و سرور های C&C ، هیمدال مانع از نشت اطلاعات می شود.با تجزیه و تحلیل تمام ارتباطات http,https,dns هیمدال مانع از سرقت اطلاعات شما توسط بدافزار ها می گردد.راهکاری بسیار موثر در برابر کلیه حملات phishingt,whaling,botnet, بد افزار های مالی و سایر بدافزارهایی که توانایی سرقت اطلاعات را دارند. همیدال با تمام استانداردهای حفاظت از امنیت داده سازگاری دارد.

در تصویر فوق پس از اسکن اولیه تعداد ۱۰ نرم افزار که به آپدیت شدن نیاز دارند شناسایی شده است.

 

در تصاویر فوق دسترسی به وب سایت های آلوده مسدود شده است و سیستم شما در مقابل حملات هدایت شده از سایت های آلوده محافظت می شود.

 

 

هیمدال از سازمان شما در مقابل دریافت فایل ها و اپلیکیشن های آلوده حتی از وب سایت های ایمن شده که بدون اطلاع شما دارای محتوای مخرب هستند (مانند بنر و اسکریپت) محافظت می کند. اگر وب سایتی که توسط کارکنان شما بازدید میشود آلوده باشد، همیدال دسترسی به آن صفحه را مسدود کرده و با یک اخطاریه موضوع را اطلاع میدهد.

 

هیمدال یک راهکار امنیت سایبری است که در لحظه وب سایت هایی که توسط کارکنان شما بازدید می شود را رصد می کند و مانع دسترسی هکر ها، سرور های آلوده، دامین ها و وب سایت های مخرب به اطلاعات شما میشود . همچنین مانع از نشت اطلاعات حساس شما مانند یوزرنیم و پسورد یا پین کد می گردد.

 

هیمدال به طور خودکار و نامحسوس وصله های امنیتی و حساس اپلیکیشن های سیستم شما را با جدیدترین آپدیت های امنیتی و سیستمی که منتشر میشوند به روزرسانی می کند. این عمل به تنهایی جلوی ۶۵% از حملات و اکسپلویت های خطرناک را میگیرد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

000
خواندن 767 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 16:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

shinizco
نمایندگی رسمی آنتی ویروس کسپراسکای در جنوب کشور و تنها نماینده رسمی در استان بوشهر,نمایندگی رسمی محصولات کیونپ در استان بوشهر

آخرین مطالب بلاگ

نگاهی کلی به راهکارهای کلاستر در Open-E JovianDSS

نگاهی کلی به راهکارهای کل...

به‌کارگیری High Availability Cluster در سرورهای ذ...

راهکار Open-E در حفاظت از داده ها در داخل و خارج از سازمان

راهکار Open-E در حفاظت از...

ذخیره و پردازش مقادیر بزرگ داده های شرکت در عصری...

اولین NAS یکپارچه در جهان با قابلیت Auto Tiering

اولین NAS یکپارچه در جهان...

TVS-EC2480U-SAS-RP R2 کیونپ اولین NAS یکپارچه در...

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سازمانی مدل ES1640dc v2

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سا...

بررسی کلی محصول دستگاه ES1640dc v2 یک محصول کاملا...

برخی از مشتریان ما

جستجو