تست امنیت

تست امنیت

 

بیش از ۷۰ درصداز وب سایت ها آسیب پذیری هایی دارند که میتواند به سرقت اطلاعات حساس شرکت منجر شود. شود. مانند اطلاعات کارت اعتباری و لیست مشتریان شرکت. هکرها تلاش خود را روی برنامه های تحت وب متمرکز میکنند مانند نرم افزارهای سبد خرید تحت وب، فرمها، صفحات ورود به سیستم، محتوای پویا و غیره. با قابلیت دسترسی از هر نقطه جهان در ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته، برنامه های تحت  وب ناامن امکان دسترسی آسان به بخش مدیریت پایگاه داده های شرکت را فراهم میکنند و همچنین به هکرها اجازه میدهند تا فعالیتهای غیر قانونی را با استفاده از سایت قربانی انجام دهند.

 

دیواره های آتش (Firewall) ، گواهینامه های امنیتی SSL و شبکه ها و سرورهای ایمن شده ، هیچ یک قادر به جلوگیری از نفوذ هکرها به نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی نیستند.

شاید فکر کنید که بدون استفاده از اسکنر اکیونتیکس و با راه کارها و ابزارهایی که در بالا به آنها اشاره شد ، می توان وب سایت هایمان را از نفوذ هکرها ایمن سازیم. اما متأسفانه اینچنین نیست. وب سایت های ما همگی از طریق پورت هایی از سرورها که برای همگان ، همواره باز هستند قادر به اجرا می باشند. بنابراین شاید بتوان پس از نفوذ ، جلوی پیش روی های بیشتر هکرها را گرفت که احتمال آن را نمی توان زیاد دانست ، اما ما معتقدیم که به جای درمان ، می باید پیشگیری را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهیم. اتکا به روش های دیگر همانند این است که اجازه دهیم سارقی وارد منزل ما شود ، و بعد تصمیم بگیریم که چگونه جلوی عملیات خرابکارانه وی با بگیریم.

 

Acunetix ، پیشتاز فناوری تشخیص آسیب پذیری های نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی

اسکنر اکیونتیکس با استفاده از تکنولوژی DeepScan خود قادر است تا تمامی نرم افزارهای تحت وب و سایت های اینترنتی نوشته شده با انواع زبان ها ، فریمورک ها و پروتکل های نظیر PHP, ASP.NET, Java, Ruby on Rails, Ajax, REST, SOAP, JSON, XML, Wordpres, Joomla, Drupal, … را با بیشترین دقت ممکن اسکن نموده و آنها را بر اساس بیش از ۳۰۰۰ آسیب پذیری امنیتی شناخته شده مورد ارزیابی قرار دهد.
در گزارش نهایی این نرم افزار ، می توانید نتیجه عملیات اسکن را بر اساس اهمیت و درجه ریسک آسیب پذیری های تشخیص داده شده دریافت نموده و نسبت به رفع آنها اقدام نمایید.

 

نرم افزاری سریع ، هوشمند ، دقیق و راحت برای استفاده

 

نسخه آنلاین نرم افزار اسکنر آکانتیکس Acunetix ، به شما اجازه می دهد که هزاران صفحه وب را بدون هیچ وقفه ای مورد بازبینی امنیتی قرار دهید. در تمامی نسخه های آکانتیکس Acunetix قادر خواهید بود تا حتی صفحاتی که برای مشاهده آنها به نام کاربری و رمز عبور نیاز دارید را نیز در اسکن امنیتی قرار دهید.

 

 

 

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

000
خواندن 771 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 16 مهر 1396 ساعت 16:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

shinizco
نمایندگی رسمی آنتی ویروس کسپراسکای در جنوب کشور و تنها نماینده رسمی در استان بوشهر,نمایندگی رسمی محصولات کیونپ در استان بوشهر

آخرین مطالب بلاگ

نگاهی کلی به راهکارهای کلاستر در Open-E JovianDSS

نگاهی کلی به راهکارهای کل...

به‌کارگیری High Availability Cluster در سرورهای ذ...

راهکار Open-E در حفاظت از داده ها در داخل و خارج از سازمان

راهکار Open-E در حفاظت از...

ذخیره و پردازش مقادیر بزرگ داده های شرکت در عصری...

اولین NAS یکپارچه در جهان با قابلیت Auto Tiering

اولین NAS یکپارچه در جهان...

TVS-EC2480U-SAS-RP R2 کیونپ اولین NAS یکپارچه در...

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سازمانی مدل ES1640dc v2

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سا...

بررسی کلی محصول دستگاه ES1640dc v2 یک محصول کاملا...

برخی از مشتریان ما

جستجو