طراحی وب سایت

طراحی پرتال اینترانت

وب سایت درون سازمانی شی نیز یک محیط تعاملی برای کارکنان یک مجموعه ایجاد می‌کند. مدیران صدای خود را به گوش زیر مجموعه‌های خود می‌رسانند و همکاران ایشان نیز با مدیران خود ارتباط برقرار می‌کنند. دسترسی به اطلاعات و اسناد به صورت طبقه‌بندی شده به راحتی در این سامانه امکان‌پذیر است.

طراحی سایت خبری

انتشار مدیریت شده اخبار در کوتاه‌ترین زمان و در دسته‌بندی‌های مشخص با قابلیت دریافت نظرات تو در تو و گالری تصاویر و فیلم و ساختار قالب‌پذیر نمایش خبر و آمار بازدید در کنار برخورداری از یک سامانه مدیریت محتوای قدرتمند با بی‌نهایت امکانات جانبی قابل اضافه شدن مخصوص سامانه خبری شی نیز می باشد.

طراحی سایت سازمانی

وب سایت (پورتال) سازمانی شی نیز بستری امن و توسعه‌پذیر برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی فراهم می‌کند که ضمن رعایت سطوح دسترسی بتوانند طیف گسترده‌ای از خدمات الکترونیکی خود را در قالب یک پنجره و درگاه واحد با گرافیک و رابط کاربری یکپارچه به بازدیدکنندگان و کارمندان خود ارائه کنند.

طراحی سایت شخصی

گرافیک و ظاهر بصری در کنار برخورداری از تجربه کاربری و کاربرپسندی از جمله ویژگی‌های بارز یک وب سایت شخصی است؛ ویژگی‌هایی که وب سایت شخصی شی نیز با به‌کارگیری جدیدترین روش‌های طراحی سایت در زمینه چیدمان محتوا و افکت‌های عناصر صفحه به خوبی از پس آن برمی‌آید.

طراحی سایت شرکتی

وب سایت شرکتی شی نیز پاسخگوی نیازهای اساسی هر کسب و کاری است. بستر قدرتمند و مقایس‌پذیر در کنار پنل مدیریت کارآمد و آسان استفاده شده در وب سایت شرکتی شی نیز، شرکت‌ها را توانمند ساخته و به ایشان کمک می‌کند تا محصولات یا خدمات خود را با بالاترین کیفیت در سطح اینترنت عرضه کنند.

طراحی سایت فروشگاهی

سامانه فروشگاه الکترونیکی شی نیز بستری جهانی که پاسخگوی هر نیازی است. شرکت‌ها و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط می‌توانند محصولات فیزیکی یا فایل‌های دیجیتالی و خدمات خود را با این فروشگاه عرضه نمایند. این سامانه همه آنچه شما برای شروع و گسترش تجارت آنلاین خود نیاز دارید را در اختیار شما می‌گذارد.

طراحی وب سایت

وب سایت‌ها بر اساس کاربری و نیازی که باید پاسخگو باشند به انواع مختلفی دسته‌بندی می‌شوند. هر نوع از این وب سایت ها از یک سری امکانات مشترک نظیر مدیریت کاربران و فایل‌ها و یک سری امکانات اختصاصی نظیر فروش آنلاین یا گردش کار برخوردار هستند. همچنین معمولا رابط کاربری (ظاهر) وب سایت برای برخورداری از بیشترین تأثیر در هر دسته‌بندی متفاوت است. خدمات طراحی وب سایت شی نیز شامل 6 دسته‌بندی شرکتی، سازمانی، درون سازمانی (اینترانت)، شخصی، فروشگاهی و خبری می‌گردد.

shinizco
نمایندگی رسمی آنتی ویروس کسپراسکای در جنوب کشور و تنها نماینده رسمی در استان بوشهر,نمایندگی رسمی محصولات کیونپ در استان بوشهر

آخرین مطالب بلاگ

نگاهی کلی به راهکارهای کلاستر در Open-E JovianDSS

نگاهی کلی به راهکارهای کل...

به‌کارگیری High Availability Cluster در سرورهای ذ...

راهکار Open-E در حفاظت از داده ها در داخل و خارج از سازمان

راهکار Open-E در حفاظت از...

ذخیره و پردازش مقادیر بزرگ داده های شرکت در عصری...

اولین NAS یکپارچه در جهان با قابلیت Auto Tiering

اولین NAS یکپارچه در جهان...

TVS-EC2480U-SAS-RP R2 کیونپ اولین NAS یکپارچه در...

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سازمانی مدل ES1640dc v2

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سا...

بررسی کلی محصول دستگاه ES1640dc v2 یک محصول کاملا...

برخی از مشتریان ما

جستجو