نرم افزارهای ذخیره سازی - SDS

نرم افزار Open-E DSS V7 چیست؟


Open-E پیشرو در صنعت نرم افزار مدیریت ذخیره سازی مبتنی بر IP-Based Storage Solutions در ایالات متحده و اروپاست. این شرکت در سال 1998 در کشور آلمان تاسیس شده است و در همین مدت توانسته به واسطه محصولاتش، شبکه فروش خود را در سرتاسر جهان گسترش دهد. آخرین محصولات ارائه شده توسط این شرکت در حال حاضر Open-E DSS V7 و DSS V7 Lite می باشند. این محصولات بسیار منعطف بوده و از انواع پروتکل ها مانند iSCSI و FC برای انتقال داده پشتیبانی می کنند.

 Open-E Partner Logo - Platinum

 

نرم افزار مدیریت ذخیره سازی مبتنی بر IP برای چه مشتریانی مناسب است؟

از نظر تاریخی، راه حل های ذخیره سازی در سطح سازمان، پرهزینه بوده اند. خریداران به یک فروشنده و مجموعه ای کوچک از محصولات محدود بودند. راه حل های مقیاس پذیر، با ویژگی های مدیریت ذخیره سازی و قابلیت های پیشرفته مثل Automatic Failover و Remote Replication از لحاظ مالی پرهزینه و تنها توسط شرکت های بسیار بزرگ قابل راه اندازی بودند.

این نرم افزار نسبت به راه حل های مشابه سخت افزاری مقرون به صرفه بوده و به راحتی می توان آن را در سازمان پیاده سازی کرد. این نرم افزار، کلیه ی ابزارهای مورد نیاز کسب و کارها را دارا می باشد. با استفاده از سرورهای استاندارد، مثل شاسی های رک مانت، سرورهای X86 و RAID Controller ارزان قیمت و کم هزینه، سیستم ما می تواند پلتفرم ذخیره سازی با هزینه بسیار کمتری نسبت به محصولات فروشندگان ذخیره سازهای Tier1 عرضه کند.

Open-E با سازگار کردن محصولاتش با سازندگان سرورها و تجهیزات ذخیره سازی، توانسته است لیست بلند بالایی از برندهای مختلف را با خود همراه کند؛

محصول جدید Open-E با نام Open-E JovianDSS

Open-E محصولات ذخیره سازی گوناگون خود را برای اهداف متفاوتی پیشنهاد می دهد: از نرم افزار مجازی ارائه شده برای تجارت های کوچک و متوسط تا نرم افزار طراحی شده برای محیط هایی با مقیاس بزرگ مانند دیتاسنترها. این بار با محصول جدیدی تحت عنوان Open-E JovianDSS وارد میدان شده است. جهت اطلاع از ویژگی های این محصول شما می توانید در اینجا این محصول را با محصول قبلی یعنی Open-E DSS V7 مقایسه کنید.

 

 

معرفی Open-E JovianDSS:

Open-E JovianDSS

سیستم عامل ذخیره سازی این محصول مبتنی بر ZFS شرکت Oracle است. در این تکنولوژی یک Back-end Storage با مقیاس نامحدود و عملکرد بالا، برای مجازی سازی و پشتیبان گیری پیشنهاد می گردد.

قابلیت هایThin Provisioning ،Tiered Caching و De-duplication این محصول را تبدیل به راهکاری برای محیط هایی با درخواست های بزرگ و پیشرفته ساخته است. این محصول نیز شامل یک سال پشتیبانی نرم افزاری می باشد.

Products comparison 2

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

000
محتوای بیشتر در این بخش: « کیهان - سامانه امن ساز شبکه

shinizco
نمایندگی رسمی آنتی ویروس کسپراسکای در جنوب کشور و تنها نماینده رسمی در استان بوشهر,نمایندگی رسمی محصولات کیونپ در استان بوشهر

آخرین مطالب بلاگ

نگاهی کلی به راهکارهای کلاستر در Open-E JovianDSS

نگاهی کلی به راهکارهای کل...

به‌کارگیری High Availability Cluster در سرورهای ذ...

راهکار Open-E در حفاظت از داده ها در داخل و خارج از سازمان

راهکار Open-E در حفاظت از...

ذخیره و پردازش مقادیر بزرگ داده های شرکت در عصری...

اولین NAS یکپارچه در جهان با قابلیت Auto Tiering

اولین NAS یکپارچه در جهان...

TVS-EC2480U-SAS-RP R2 کیونپ اولین NAS یکپارچه در...

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سازمانی مدل ES1640dc v2

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سا...

بررسی کلی محصول دستگاه ES1640dc v2 یک محصول کاملا...

برخی از مشتریان ما

جستجو