kaspersky

محصولات تحت شبكه KASPERSKY

معرفی انواع لایسنس های KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS

 

Kaspersky Endpoint Security for Business بازه ی وسیع و کاملی از محصولات امنیتی که توسط خبره ترین متخصصین امنیتی طراحی شده است را ارائه میکند

تمامی اجزا به صورت یکپارچه در قالب یک پلتفرم امنیتی و برای نیاز های تجاری شما طراحی شده اند. نتیجه آن راهکاری پایدار و یکپارچه بدون هیچگونه حفره و مشکل در سازگاری و بار اضافی روی سیستم شما.

 

یک کنسول مدیریتی جامع

در مرکز این یکپارچگی Kaspersky Security Center قرار دارد  که یک کنسول مدیریتی انعطاف پذیر است.
همچنین مدیریتی یکپارچه برای کامپیوتر ها ، دستگاه های قابل حمل ، موبایل ها ، سیستم های مجازی و سرور ها به سادگی امکان پذیر میباشد.
•    اعمال سیاست ها به صورت متحد
•    Web Console جداگانه
•    گزارش گیری بر اساس زمان بندی و در صورت نیاز

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – CORE :

HOST-BASED INTRUSION PREVENTION SYSTEM (HIPS)  PERSONAL FIREWALL همراه با KASPERSKY SECURITY NETWORK : سیستم حفاظت ابری پویش قدرتمند ضد بد افزار
قوانین از پیش تعیین شده برای اکثر نرم افزار ها جهت کاهش زمان صرف شده در تنظیمات Firewall. دریافت اطلاعات بلادرنگ از Kaspersky Security Network به معنای اینکه تهدیدات جدید و ناشناخته با استفاده از این سرویس میتوانند به محض پدیدار شدن شناخته شده و رفع شوند. این سرویس در سطوح مختلفی در سستم عامل فعالیت میکند و بد افزار ها را با استفاده ترکیبی از Signature و Heuristic (هوش) و تکنولوژش ابری KSN ریشه کن میکند.

 

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – SELECT  :

شامل File Server Protection ، Endpoint Control و Mobile Security/MDM .

مدیریت دستگاه های موبایل و ابزار های کنترل تک به تک کاربران همراه با حفاظت در برابر بد افزار ها جهت تامین امنیت چند لایه حتی برای کارکنانی که دارای موبایل یا تبلت هستند. File Server Protection به شما اطمینان میدهد که آلودگی از طریق داده های ذخیره شده به کاربران منتقل نمی شود.

 

FILE SERVER SECURITY MOBILE SECURITY  ENDPOINT CONTROLS
 

همراه با Endpoint Security توسط کنسول مدیریتی Kaspersky Security Center مدیریت میشود.

File Server Protection به شما اطمینان میدهد که آلودگی از طریق داده های ذخیره شده به کاربران منتقل نمی شود.

 

Mobile Anti-Malware– ترکیب تکنولوژی های Cloud ، پایگاه داده آنتی ویروس و موتور هوشمند همگی حفاظت بلادرنگ دستگاه های موبایل را به ارمغان می آورند.

همچنین مرورگری امن اینترنت را برای شما فراهم میکند.

Mobile Device Management (MDM)–Kaspersky Security for Mobile به صورت کامل با Microsoft Exchange ActiveSync ، Apple MDM ، Samsung SAFE هماهنگ است و فعالیت میکند.

Remote Anti-Theft– نظارت بر روی سیم کارت ، Lock کردن دستگاه از راه دور ، پاک کردن اطلاعات دستگاه به طور انتخابی یا به صورت کامل ، محدود کردن دسترسی های غیر مجاز به دستگاه و داده های شرکتی در صورتی که دستگاه دزدیده یا گم شده باشد، همگی ویژگی های استفاده از این قابلیت میباشند.

Mobile Controls– مدیران شبکه با استفاده از این قابلیت میتوانند استفاده از نرم افزار ها را محدود یا مدیریت کنند. همچنین مسدود کردن دسترسی به وبسایت های سودجو و یا وبسایت هایی که با سیاست های شرکت مغایرت دارند، از قابلیت های این نرم افزار میباشند.Application Control–Dynamic Whitelisting با استفاده از اعتبار سنجی بلادرنگ فایل ها در KSN، مدیران IT را قادر میسازد تا دسترسی به نرم افزار ها را مسدود یا محدود نمایند.(همچنین امکان استفاده از سناریو Default Deny نیز وجود دارد). همچنین Application Privilege Control نرم افزار ها را نظارت میکند و نرم افزار هایی که رفتار مشکوک دارند را محدود میکند.

 

Web Control– با استفاده از این قابلیت ، قادر به محدود کردن دسترسی به وبسایت های نا معتبر و غیر ضروری در شبکه می باشید.

Device Control– این ویژگی به شما امکان محدود کردن سطح دسترسی کاربران به تمامی اتصالاتداخلی و خارجی در سیستم هایشان را میدهد.

 

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – SELECT همچنین شامل تمامی اجزا لایسنس CORE میباشد.

 

KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS :

شامل Encryption  و Systems Management

Kaspersky Endpoint Security for Business – Advanced قابلیت هایی همچون patch کردن  با اولویت بندی ، مدیریت image های سیستم عامل و عیب یابی از راه دور همراه با نیازمندی های روزمره یک مدیر شبکه را گرد هم آورده است. قابلیت رمزگذاری مخفی فایل ها نیز لایه امنیتی فراتری را در اختیار شما قرار میدهد.
تمامی این قابلیت ها از طریق یک کنسول یکپارچه (Kaspersky Security Center ) مدیریت میشوند.

ENCRYPTION SYSTEMS MANAGMENT

Comprehensive File / Folder and Full Disk این قابلیت رمز گذاری کل دیسک و یا فایل ها ( به صورتی که کاربر متوجه تغییری نمیشود) را فراهم میکند و همچنین بر اساس استاندارد (AES) 256 است و تمامی اطلاعات حساس کسب و کار شما را رمز گذاری میکند تا در زمان سرقت دستگاه یا پاک شدن اتفاقی داده ها مشکلی پیش نیاید.

 

Secure Data Sharing این قابلیت به کاربران کمک میکند تا به راحتی پکیج های رمز گذاری شده و به صورت Self Extract را جهت اطمینان از حفظت داده ها تهیه کنند تا بتوانند به راحتی از طریق ایمیل ، شبکه ،   وب یا حافظه های قابل حمل به اشتراک گذاشته شوند.

 

Vulnerability and Patch Management تشخیص آسیب پذیری نرم افزار ها   همراه با توزیع Patch ها و Update ها.

 

Operating System Deployment ایجاد و پیاده سازی و نصب سیستم عامل از یک مکان مرکزی.

 

Remote Software Distribution And Troubleshooting پیاده سازی از راه دور و به روز رسانی از طریق یک کنسول واحد و برنامه ریزی برای بیش از 100 نرم افزار به صورت زمان بندی شده و یا در لحظه. عیب یابی از راه دور نیز در وقت صرفه جویی میکند.

 

Network Access Control(NAC) تشخیص خودکار دستگاه های جدید در شبکه و محدود کردن دسترسی به سایر دستگاه ها در شبکه.

 

Hardware and Software Inventories دید و کنترلی کامل ( از جمله مسدود کردن دسترسی ) روی تمامی نرم افزار هایی که روی شبکه وجود دارند، فراهم میکند. همچنین جستجوی خودکار و پیدا کردن تمامی سخت افزار ها ( از جمله کنترل روی دستگاه های قابل حمل) را فراهم میکند.

KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS – ADVANCED همچنین شامل تمامی اجزا لایسنس CORE و SELECT میباشد.

 

KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS :

امنیتی گسترده برای سرور ها و گذرگاه های سیستمی

KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS کامل ترین پلتفرم امنیتی و مدیریتی را امروزه در میان سایر شرکت ها فراهم کرده است. KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS  تمامی لایه های شبکه شما را ایمن خواهد کرد. همچنین دارای ابزار هایی میباشد که کاربران شما را در مقابل تهدیدات بدافزاری فارق از نوع دستگاه یا موقعیتشان در شبکه ایمن خواهد کرد.

COLLABORATION SECURITY

SECURITY FOR INTERNET GATEWAYS

MAIL SERVER SECURITY
از سرور های SharePoint در مقابل بد افزار ها محافظت میکند و همچنین فیلترینگ محتوا نیز انجام میدهد و اجازه تبادل محتوای نامناسب را نمیدهد. این قابلیت برای سازمان دسترسی ایمن به اینترنت را از طریق حذف بدافزار ها و نرمافزار های دارای حفره امنیتی که از پروتکل های HTTPS / FTP/ SMTP / POP3 استفاده میکنند ، فراهم میکند. این قابلیت به طرز موثری از تهدیدات تحت ایمیل ، حملات Phishing و Spam ها با استفاده از تکنولوژی ابری جلوگیری میکند.

KASPERSKY TOTAL SECURITY FOR BUSINESS همچنین شامل تمامی اجزا لایسنس CORE و SELECT و ADVANCED میباشد.

 

یک پلتفرم ، یک سرور ، یک کنسول.

•    سادگی : محصولات Kaspersky طوری طراحی شده اند تا بدون اشکال و با بازده بالا به صورت یکپارچه کار کنند و حفره امنیتی نداشته باشند.
•    نصب بی دردسر : نصب آسان و بدون دردسر بدون نیاز به ریبوت و یا نصب نرم افزار های اضافی.
•    پیاده سازی Policy ها به صورت یکجا : تنظیمات امنیتی و کنترلی میتوانند از طریق یک Policy مدیریت شوند.
•    همکاری اجزا : اجزا یکپارچه این مجموعه قادر به اشتراک گذاری اطلاعات جهت کارایی بیشتر میباشند ، مانند (فهرستی از اطلاعات سخت افزار های موجود و ابزار های کنترلی)
•    دیدگاهی عمیق و کامل : مدیران IT قادر به نظارت ، کنترل و ایجاد گزارش هایی از محیط شبکه خود میباشند.
•    مدیریت دسترسی منحصر بفرد : تمامی فعالیت های کاربران قابل کنترل و نظارت میباشد.
•    یک لایسنس ، یک خرید : با خرید یک پکیج تمامی کارایی مورد نیاز شما فراهم میگردد.

000
خواندن 793 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 14:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
محتوای بیشتر در این بخش: « symantec Cyberoam UTM »

shinizco
نمایندگی رسمی آنتی ویروس کسپراسکای در جنوب کشور و تنها نماینده رسمی در استان بوشهر,نمایندگی رسمی محصولات کیونپ در استان بوشهر

آخرین مطالب بلاگ

نگاهی کلی به راهکارهای کلاستر در Open-E JovianDSS

نگاهی کلی به راهکارهای کل...

به‌کارگیری High Availability Cluster در سرورهای ذ...

راهکار Open-E در حفاظت از داده ها در داخل و خارج از سازمان

راهکار Open-E در حفاظت از...

ذخیره و پردازش مقادیر بزرگ داده های شرکت در عصری...

اولین NAS یکپارچه در جهان با قابلیت Auto Tiering

اولین NAS یکپارچه در جهان...

TVS-EC2480U-SAS-RP R2 کیونپ اولین NAS یکپارچه در...

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سازمانی مدل ES1640dc v2

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سا...

بررسی کلی محصول دستگاه ES1640dc v2 یک محصول کاملا...

برخی از مشتریان ما

جستجو