آخرین اخبار و بلاگ

آخرین اخبار و بلاگ
بلاگ

بلاگ (4)

نگاهی کلی به راهکارهای کلاستر در Open-E JovianDSS

پنج شنبه, 21 -2664 ساعت 11:02 نوشته شده توسط

 

به‌کارگیری High Availability Cluster در سرورهای ذخیره دیتا یکی از امن ترین راهکارهای تجاری است. این روش باعث دسترسی دائمی به دیتا می شود و احتمالا عملکرد را در پیکربندی Active-Active بهبود می دهد.

 

اولین NAS یکپارچه در جهان با قابلیت Auto Tiering

پنج شنبه, 02 فروردين 777 ساعت 04:06 نوشته شده توسط

 

 TVS-EC2480U-SAS-RP R2 کیونپ اولین NAS یکپارچه در جهان است که دارای قابلیت Auto Tiering برای بهینه‌سازی مداوم دیتا بر روی SSD کارآمد، درایوهای 12Gbps SAS و دیسک‌های با ظرفیت بالای SATA است. این دستگاه دارای پردازنده Intel® Xeon E3 است که باعث عملکرد فوق‌العاده دستگاه می‌شود و امکان اشتراک‌گذاری فایل بین چند پلتفرم، راهکارهای جامع بکاپ، قابلیت iSCSI و مجازی‌سازی و سایر قابلیت‌های تجاری کاربردی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. TVS-EC2480U-SAS-RP R2 با استفاده از سیستم عامل قدرتمند QTS، به یک راهکار ذخیره‌‎سازی یکپارچه، بی‌نظیر و مقیاس‌پذیر برای کاربردهای سازمانی تبدیل شده است.

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سازمانی مدل ES1640dc v2

 

بررسی کلی محصول

دستگاه ES1640dc v2 یک محصول کاملا جدید از شرکت کیونپ برای کارهای حساس و کاربردهای مجازی‌سازی بحرانی است. این دستگاه با پردازنده‌های Intel® Xeon® E5، کنترلرهای فعال دوگانه، ZFS، و محیط‌های با پشتیبانی کامل از مجازی‌سازی، امکان ذخیره‌های داده‌های رایانش ابری در رده سازمانی را فراهم می‌سازد. ES1640dc v2 برای کاربران تجربه مشابهی مانند کار با ذخیره‌سازهای تحت شبکه کیونپ و سیستم‌های QTS ایجاد می‌کند و به کاربران رده تجاری اجازه می‌دهد به نحوه کار با دستگاه مسلط شوند و به سرعت سیستم را به کار گیرند و آن‌را تبدیل به گزینه‌ای ایده‌آل برای مؤسسات بازرگانی کوچک و متوسط با محدودیت بودجه، یا بخش‌های IT در مقیاس بالا کرده است که با کارهای بحرانی و حساس مواجه هستند.

راهکار Open-E در حفاظت از داده ها در داخل و خارج از سازمان

 

ذخیره و پردازش مقادیر بزرگ داده های شرکت در عصری که مقدار اطلاعات و داده هایی که به طور روزانه تولید می شوند در حال افزایش است، امری اجتناب ناپذیر است.

shinizco
نمایندگی رسمی آنتی ویروس کسپراسکای در جنوب کشور و تنها نماینده رسمی در استان بوشهر,نمایندگی رسمی محصولات کیونپ در استان بوشهر

آخرین مطالب بلاگ

نگاهی کلی به راهکارهای کلاستر در Open-E JovianDSS

نگاهی کلی به راهکارهای کل...

به‌کارگیری High Availability Cluster در سرورهای ذ...

راهکار Open-E در حفاظت از داده ها در داخل و خارج از سازمان

راهکار Open-E در حفاظت از...

ذخیره و پردازش مقادیر بزرگ داده های شرکت در عصری...

اولین NAS یکپارچه در جهان با قابلیت Auto Tiering

اولین NAS یکپارچه در جهان...

TVS-EC2480U-SAS-RP R2 کیونپ اولین NAS یکپارچه در...

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سازمانی مدل ES1640dc v2

ذخیره‌ساز تحت شبکه رده سا...

بررسی کلی محصول دستگاه ES1640dc v2 یک محصول کاملا...

برخی از مشتریان ما

جستجو